ویژگی های سنگ گرانیت

امروز راجب نوعی سنگ زیبا و محکم به نام گرانیت که در راه پله ها یا کف فرش ها شاید آن هارا دیده باشید. بحث خواهیم کرد.

سنگ گرانیتی
سنگ گرانیتی

این سنگ ها یا سنگ خارا گونه‌ای سنگ آذرین درونی است بخاطر همین علت بافت آن دارای دانه‌های متوسط تا درشت بوده و دارای دُرّ کوهی (کوارتز) و فلدسپات، میکا و پاره‌ای کانی‌های دیگر می‌باشد. رنگ آن بسته به کانی و شیمی سنگ، از صورتی تا خاکستری پررنگ و حتی سیاه، متغیر می‌باشد. این سنگ از سنگین‌ترین سنگ‌ها با چگالی ۲٫۷۵ گرم بر سانتیمتر مکعب می‌باشد. ویژگی های فیزیکی سنگ گرانیت از جمله استحکام بالا، مقاومت در برابر فرسایش. جذب آب ناچیز در کنار تنوع در ظاهر و رنگبندی. گرانیت را به یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین مصالح پایدار ساختمانی مبدل ساخته. و هزاران سال است. که از آن برای فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شود.

کاربرد سنگ گرانیت

سنگ های گرانیت اغلب در فضاهای باز مانند نمای ساختمان ها، پله ها،حیاط منازل، سنگفرش خیابان ها، پیاده روها و محوطه ها و همچنین جهت پیشخوان آشپزخانه، کاشی کف،پلکان، استخر و سونا و بسیاری از مواردی که جنبه تزئینی دارد استفاده می شود. قطعات گرانیت می تواند. دارای سطح ناهموار باشد. و یا تمام سطوح آن پرداخت باشد. سنگفرش های گرانیتی برای یک جاده باریک رنگین و یا حیاط منازل کاربرد دارد. گرانیت بیشتر در پیاده رو خیابان ها استفاده می شود که بسیار بادوام هستند. این سنگ ها ظاهر تزئینی زیبایی به وجود می آورد. ترکیب سنگ های طبیعی رنگارنگ با طراحی هنرمندانه و تخصصی نتیجه منحصر بفرد و بادوامی را ایجاد می کند.

نمای داخلی با سنگ گرانیت
نمای داخلی با سنگ گرانیت

خرید سنگ گرانیت

صنایع سنگ سعیدی با بکارگیری کارشناسان متعهد و با تجربه و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های فن آوری سنگ در دو خط تایل و اسلب ، تولید کننده اختصاصی و انحصاری سنگ مرمریت سمیرم و همچنین مرغوب ترین سنگ های ساختمانی از جمله: مرمریت ، سنگ چینی و کریستال با کیفیت صادراتی می باشد. شما عزیزان برای خرید و ثبت سفارش این نوع سنگ می توانید با ما تماس بگیرید و از قیمت آن با خبر شوید و برای خرید اقدام کنید.

تلفن تماس

09133001988

آدرس

سنگبری سعیدی خ 26 محمودآباد کارخانه مرکزی

تلفن پشتیبانی

03133804099

ایمیل

info@saeidico.com

لیست محصولات سنگ گرانیت

گرانیت آزول باهیا آبی – سنگ گرانیت کیوب گل پنبه ای طوسی