سنگ مرمریت سمیرم

به جای استفاده از سنگ های تراورتن روشن می توان از سنگ های ساختمانی سمیرم اصفهان استفاده نمود . به دلیل رنگ روشن و یکنواخت و قیمت مناسب این سنگ ها ، جایگزین مناسبی به جای سنگ تراورتن روشن شده است . سنگ های مختلف سمیرم به صورت صیقلی ، تیشه ای و چرمی فرآوری می گردد . مهم ترین ویژگی سنگ های ساختمانی سمیرم رنگ روشن آن است .

همین امر باعث شده تا کارفرمایان با توجه به فیمت مناسب ، این نوع سنگ مرغوب و به صرفه را انتخاب کنند . از این سنگ زیبا برای نمای فضاهای داخلی و نمای بیرونی ساختمان بیشتر استفاده می شود . قیمت پایین سنگ سمیرم نسبت به سنگ های دیگر با زمینه سفید ، باعث استفاده بیشتر از محصولات سنگی تولیدی سمیرم اصفهان شده است .

مرمریت سمیرم

موارد استفاده از سنگ سمیرم :

کاربرد این سنگ به صورت کلی در سنگ نمای داخلی و بیرونی ساختمان است . این محصول زیبا یکی از پر مصرف ترین سنگ های نما می باشد . همچنین می توان سنگ های تولیدی در معدن سمیرم را در نمای دیوار راه پله و دیوار پارکینگ کار کرد .

قیمت سنگ ساختمانی سمیرم :

برای بدست آوردن قیمت سنگ سمیرم باید عوامل موثر بر قیمت را بررسی کرد.

عوامل موثر در قیمت سنگ مرمریت سمیرم :

  • هر چه قدر رنگ سنگ روشن و یکدست تر باشد قیمت سنگ سمیرم افزایش می یابد
  • اگر سنگ کم رگه و کم فسیل باشد قیمت بالاتری دارد
  • ضخامت سنگ سمیرم مستقیم بر روی قیمت سنگ تاثیر می گذارد
  • کیفیت فرآوری سنگ سمیرم از نظر ساب ، برش و تیشه

معدن سنگ های(صیقلی – چرمی – تیشه ای) و سنگ ترامیت سمیرم در جنوب استان اصفهان واقع شده است . سنگ مرمریت سمیرم اغلب به صورت ۴۰ طول برش و فرآوری می گردد .

جهت خرید سنگ ساختمانی سمیرم و اطلاع از قیمت روز سنگ سمیرم اصفهان حتما با تماس بگیرید . سنگبری سعیدی راهنمای جامع خرید و فروش سنگ های تزئینی و ساختمانی به همراه آنالیز و کاربرد سنگ ها، به شما کمک میکند تا در کمترین زمان بهترین انتخاب را داشته باشید .

انواع سنگ سمیرم

سنگ سمیرم همانند سایر سنگ ها انواع مختلفی دارد که می توانید با مطالعه مقاله انواع سنگ سمیرم و کاربرد مرمریت سمیرم از انواع سنگ سمیرم خبر دار شوید.

کاربرد سنگ سمیرم

سنگ های سمیرم با توجه به انواع آن ها دارای کاربرد های مختلف در نما و ساختمان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کاربرد های سنگ مرمریت سمیرم می توانید مقاله کاربرد های سنگ سمیرم را مطالعه کنید.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.09128883439

پروژه سنگ سمیرم مجموعه سنگبری سعیدی